პროფესიულ საგანმანათლებლო პროგრამებზე სწავლის მსურველთა საყურადღებოდ
თუ პროფესიულ საგანმანათლებლო პროგრამაზე სწავლა თქვენთვის წელს პრიორიტეტია, მაშინ უნდა გაეცნოთ აღნიშნული ტესტის ნიმუშებს
18თუ პროფესიულ საგანმანათლებლო პროგრამაზე სწავლა თქვენთვის წელს პრიორიტეტია, მაშინ უნდა გაეცნოთ აღნიშნული ტესტის ნიმუშებს
102026 წლის 4, 5 და 6 თებერვალს შპს საზოგადოებრივი კოლეჯი ამაგის ადმინისტრაციის თანამშრომლებისა და პროფესიული განათლების მასწავლებლებისთვის ჩატარდა პრაქტიკული ტრენინგი ხელოვნური ინტელექტის მნიშვნელობასა და გამოყენებაზე.
11შპს საზოგადოებრივი კოლეჯი ამაგი აცხადებს ვაკანსიას შრომის უსაფრთხოებისა და გარემოსდაცვითი ტექნოლოგიების პროფესიულ საგანმანათლებლო პროგრამაზე 2025 წლის 12 დეკემბრიდან 2025 წლის 24 დეკემბრის ჩათვლით შპს საზოგადოებრივი კოლეჯი ამაგის პროფესიული განათლების მასწავლებლის პოზიციაზე შემდეგი მოდულის განხორციელებისათვის:
11საქართველოს ჯანმრთელობის ახალგაზრდული ასოციაციის წარმომადგენლებს შეხვდნენ შპს საზოგადოებრივი კოლეჯი ამაგის დირექტორი, საექთნო განათლების პროგრამის ხელმძღვანელი და კოლეჯის პროფესიული სტუდენტები.
262025 წლის მიღების პროფესიულ საგანმანათლებლო პროგრამებზე სწავლა 25 ნოემბერს დაიწყო. ახალ სტუდენტებს კოლეჯის სააქტო დარბაზში დირექციის და ადმინისტრაციის წარმომადგენლები მიესალმნენ და მოკლედ ესაუბრნენ კოლეჯის წარმატებებსა და მიღწევებზე. პროფესიულმა სტუდენტებმა სამახსოვრო ბრენდირებული საჩუქრები მიიღეს კოლეჯისაგან. ღონისძიების ბოლოს კი, ტრადიციულად, საზეიმო ტორტი გაიჭრა. წარმატებულ, ნაყოფიერ და საინტერესო სტუდენტობას ვუსურვებთ ჩვენს ახალგაზრდებს.